Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

koscian

II KJS Winogrady 2006 to już historia. Z 55 załóg zgłoszonych do rywalizacji przystąpiło 45. Zawodnicy mieli do pokonania 13 z 14 (jedna odwołana z powodów bezpieczeństwa) zaplanowanych prób sprawnościowych i ok. 85 kilometrów trasy dojazdowej.
Dopisali zawodnicy, nie dopisała pogoda. Padający deszcz sprawił, że na niektórych próbach warunki do jazdy zrobiły się bardzo trudne. Szczególnie próba 4 dała się we znaki startującym i ich pojazdom. Właśnie na niej większość załóg miała mniejsze lub większe przygody i niestety nie wszyscy wyszli z nich obronną ręką.
Swoje "żniwo" zebrała również próba 6 (pęknięta miska olejowa - efekt widać na jednym ze zdjęć) i 7 (po spotkaniu Opla Corsy z płotem na trasę wylał się płyn z chłodnicy).
Właśnie przez ten wypadek został odwołany drugi przejazd próby co załogi przyjęły ze zrozumieniem ale i z rozczarowaniem bo właśnie ta próba uważana była za jedną z ciekawszych.
Że walka była emocjonująca widać po wynikach. Szczególnie w klasie III gdzie miejsce pierwsze od drugiego dzieli 0,25s !