Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

XVII Samochodowy Rajd Andrzejkowy. Cyfra z przodu sugerująca dość spore doświadczenie w organizacji imprez rajdowych jednak w tej edycji znaczyła mało.
Miałem czasem wrażenie, że to jakaś premierowa impreza świeżo powstałego klubu. Mankamentami można by obdzielić ze 3 inne imprezy. Tak w skróce - brak zabezpieczenia trasy (na jedej z prób gdy miałem jakieś 70 km/h na przeciw mnie jechała pani na rowerze), sędziowie których procedura startowa wywoływała uśmiech politowania, itinerer wg którego nigdzie bym nie dojechał nie znając na pamięć lokalizacji prób, źle narysowana jedna z prób i na deser coś co wzbudziło najwięcej negatywnych emocji wśród zawodników - przy wpisowym 100 zł brak choćby skromnego poczęstunku na mecie (temat na www.rajdowypoznan.com).
Na plus - próba na targowisku - trochę zmieniona w porównaniu do poprzednich edycji ale duża frajda z jazdy, próba w WORD-zie - co prawda dostałem taryfę ale i tak nowa konfiguracja była lepsza niż dawniej i najlepszy pomysł całej imprezy - możliwość sprawdzenia się na nieliczonej w klasyfikacji rajdu próbie szutrowej.
Dla mnie i tak sukces, że dojechałem do mety bo ostatnie dwie wizyty z Lesznie kończyłem dość szybko a dodatkowo całkiem dobry wynik w generalce.
Wynik 23 (36) miejsce w generalce.