Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Trochę działo się w tym roku - v-ce mistrz okręgu RSPMO w kl. pierwszej, 3 miejsce w pucharze cento-cup, kilka wizyt na "pudle", kolejne dwie zorganizowane imprezy cyklu "KJS Winogrady", pomoc przy powstaniu "Rajdu o puchar Pleszewa", organizacja rundy Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski.
Szczególnie to v-ce cieszy bo w końcu brałem udział tylko w 3 z 6 rund (pierwszą odpuściłem a dwie to "winogrady").
Puchar cento-cup to nowy pomysł w Poznaniu. Punkty zdobywało się na wybranych imprezach głównie na Superoesach. Na 9 rund wystartowałem w 4 w grupie N jako jedyny "900". Reszta to sportingi ale jakoś to moje pojeżdżałko daje radę :)
Skoro już o samochodzie - silnik dostał prezent w postaci obrobienia głowicy i ostrego wałka. Na razie spodziewanych efektów brak a prawdę mówiąc jedzie gorzej niż przed zmianami. Seryjny program nie daje rady, sportowy w trakcie załatwiania.
Największe rozczarowanie to nie wystartowanie w SO Wigilijnym. Tor Poznań, dwie imprezy w jednej (piątek noc, sobota rano), śnieg, -10 stopni, ponad 100 zapisanych załóg - komentarz chyba zbędny. W dzień imprezy okazało się, że auto uległo kolizji i chwilowo jest nie jezdne. Zwykły pech co nie zmienia faktu, że ostatni raz w nocy rajdowałem w roku ... 1998.
Spodziewałem się również jakiegoś wsparcia od firmy której logiem miałem oklejone przez ponad rok auto. Na obietnicach się skończyło.
Plany na 2010 ? Są :)