Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

koscian

Pierwszy w historii KJS Winogrady rozegrany poza Poznaniem i już wiem, że nie ostatni. Tym razem gościło nas Tarnowo Podgórne i wszystko wskazuje na to, że będzie tak co roku.
Dni Tarnowa Podgórnego wypadają w ostatni weekend maja czyli idealnie na "winogradzką" rundę RSPMO. O tym czy impreza podobała się zawodnikom to już niech sami się wypowiedzą poniżej lub na forum rajdowypoznan.com.
To co mnie zaskoczyło od samego początku organizacji tej imprezy to zaangażowanie ludzi którzy z rajdami jak dotąd nie mieli nic wspólnego. Po raz pierwszy nie miałem problemów z obsadzeniem prób, władze miasta pomagały jak mogły i nie wypada mi nie wspomnieć o dyrekcji Gminnego Ośradka Kultury w osobie Pana Szymona Melosika dzięki któremu kilka spraw które normalnie zajmują sporo czasu rozwiązało się w kilka minut.
Biorąc pod uwagę, że 30 maja odbywały się m.in WPP na torze Poznań oraz runda AB Cup to 28 załóg na starcie było sporym sukcesem. Do tego wbrew zapowiedziom "pogodynek" nie padało a zawodnicy mieli okazję zmagać się z najdłuższą jak dotąd próbą na "winogradach" - 1,7 kilometra.