Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Czwarta już odsłona rajdu w pleszewie tym razem podzielona na dwa dni. W pierwszym rządziły auta rajdowe, w drugim terenowe. Na sobotni KJS razem z klasą "gość" wystartowało 66 załóg i co ważne prawie wszyscy dotarli do mety. Największymi pechowcami została załoga Subaru Impreza która na jednej z prób poważnie uszkodziła auto.
Niedziela to już zupełnie inna bajka. Tym razem po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć auta terenowe z prawdziwego zdarzenia. Wśród wielu bardzo ciekawych konstrukcji było zeszłoroczne auto Adama Małysza ale największe zainteresowanie wzbudziła pomarańczowa terenówka na bazie Porsche Cayenne z karoserią ... Fiata 500. A z własnego poznańskiego podwórka wymienię załogę Hanna Sobota / Maciek Marton która zajęła 4 miejsce.
Pozazdroszczenia godny fakt – na rajdzie Cross Country próby były usytuowane dość daleko od Pleszewa ale na żadnej nie zabrakło rzeszy kibiców.
I jakoś tak wyszło, że zostałem dyrektorem obu imprez choć miałem zamiar być w tym roku zawodnikiem. Zatem nie powinien dziwić fakt, że przez dwa dni jedynymi posiłkami były śniadania konsumowanie ... ok 21-ej z minutami :)
 
 
Relacja TVN Turbo