Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Delikatnie rzecz ujmując rano było rześko a konkretnie minus 11 stopni. I w takiej temperaturze zaczął się pierwszy w tym roku SuperOES.
Niestety odbyły się tylko zaplanowane 4 przejazdy choć spokojnie piąty by się dało ale rozumiem, że sędziowie mieli dość stania tyle godzin na mrozie.
Pierwsza zagadka - jakie opony założyć ? Ja wybrałem letnie bo śniegu brak a lód tylko miejscami przeszkadzał. Ci najodważniejsi jechali na slickach i też dawali radę.
Od ostatniego występu w aucie zmieniły się dwie rzeczy. Kosmetyczna czyli zderzak - poprzedni zakończył karierę na SOSie wigilijnym i praktyczna czyli nowe korektory hamowania. Jest o wiele lepiej choć do ideału jeszcze brakuje. Mogę już całkiem ostro hamować na prostej i auto w miarę trzyma kurs ale nadal na zakrętach jest bieda. Jest jeszcze parę pomysłów do zrealizowania więc nie tracę optymizmu. W każdym razie jechało mi się wyśmienicie i miałem mnóstwo zabawy. Wynik też lepszy - w klasie 20 na 28. Z tego co widzę to nawet jak te hamulce w końcu opanuję to wiele lepiej już nie będzie. Porządne zawieszenie i opony to już nie na moją kieszeń. No i chłopaki nie odpuszczają chyba nigdzie :) A, że każda sekunda się liczy najlepiej pokazują wyniki czwartego przejazdu, gdzie 8 aut klasy drugiej zmieściło się w 1,5s !!
 
Przejazd najgorszy - 3:50.65s - link
Przejazd najlepszy - 3:32.46s -  link
 
Galeria Tomasza Szwajkowskiego