Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

kopiarki-baner

W sobotę o 7 rano okazało się, że jedna z opon odmówiła posłuszeństwa. Łatwo się domyślić, że szans na jej naprawienie nie było zatem jedyny wariant jaki mi pozostał to założenie dwóch slicków na przód i dwóch zimówek na tył. Efekty mobilności  takiego zestawu widać na filmie szczególnie na końcu.
Tylu niechcianych sytuacji jeszcze nie miałem podczas jednej imprezy. Jedna z nich prawie zakończyła mój udział o czym dowiedziałem się na ...mecie :) Po wjechaniu na skarpę - dokładnie w tym samym miejscu gdzie w zeszłym roku zakończyłem zawody - pojechałem dalej bo tym razem się dało. Coś szumiało, coś ocierało ale kto by się tym przejmował ? Na mecie okazało się, że oprócz roztrzaskanego zderzaka chłodnica wypadła z mocowań i szorowała po asfalcie. Jakimś cudem nie przecieka.
Co do imprezy - bardzo szybka trasa i 6 przejazdów. Oby tak dalej choć jak dla mnie to zabrakło ze dwóch szykan na łukach. Nie, że nie lubię szybkości ale takie szykany mocno zmieniają tor jazdy i można na nich sporo zyskać albo stracić a na pewno wiele nauczyć.
Na koniec trochę goryczy. Po pierwsze wpisowe - 150 zł to więcej jak lekka przesada tym bardziej, że dla zrzeszonych w AW wyszło 120. Chciałbym wiedzieć jakie dodatkowe koszty ponosi organizator w związku z moim startem ? Rozumiem, że AW to firma i ma zarabiać ale dlaczego na nas ? A gdzie misja ? Chyba, że już nie ma misji a jedynie biznes.
Po drugie przy tak astronomicznym jak na SOS wpisowym brak pucharów dla najlepszych to już żenada.
 
 
Temat na forum rajdowypoznan.com