Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Po dość długiej przerwie zawitałem na kolejnym w tym roku Superoesie. Niestety impreza została połączona za AB Cup co dało efekt w postaci ponad 170 załóg i prawie 2 godzin oczekiwiania przed każdym startem. Z niezrozumiałych dla mnie powodów zawodnicy byli puszczani co 25-30 sek. podczas gdy 20 sek. było by optymalnym rozwiązaniem. Nawet gdyby raz na jakiś czas ktoś kogoś dogonił na trasie to nie stanowi to wielkiego problemu.
W roli pasażera i na ochotnika zasiadła Ewa Gurban - bo wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Raz jechałem na oesie na "prawym" i wiem jedno - nigdy więcej :)
Powrócił oczywiście temat hamulców. Niestety mimo zastosowania innej pompy i regulowanego korektora nie udało się rozwiązać problemu na 100% choć i tak jest dużo lepiej. Jak zachowuje się auto przy blokującym się tyle widać na końcu filmu. Są jeszcze jakieś pomysły więc nie tracę wiary, że kiedyś temat zostanie opanowany.
Na koniec podziękowania dla ekipy ustawiącej szykany, że nie zrobili przerw między barierkami węższych o parę centymetrów. Tak na oko zostawili ich 180 a Seicento jest szerokie na 151 bez lusterek więc w zasadzie nie było marginesu błędu. I to chyba mój największy sukces na tej imprezie, że auto wróciło bez strat do domu :)
Jak wyglądała cała akcja widać na końcu filmu nr 1.
 
 
sos6-2013-plotki