Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Biorąc pod uwagę, że o godzinie 10 w sobotę auto jeszcze było niesprawne a pierwsi zawodnicy już walczyli to zajęcie prawie ostatniego miejsca w klasie uznać należy za sukces :)
Już na poprzednim oesie tak się porobiło, że obrotomierz zatrzymywał się na 5 tys. obrotów i dalej ani drgnął. Samo dojście do tej granicy zabierało odczuwalnie więcej czasu. Niestety nie udało się zdiagnozować przyczyny tej zapaści. Po podmienieniu chyba wszystkich czujników jakie da się podmienić i braku poprawy musiałem odwołać swój udział. Jednak w sobotę po założeniu innego komputera auto ożyło. Co prawda daleko mu do tego co reprezentowało jeszcze dwa oesy temu ale przynajmniej coś już wiadomo nt. usterki.
Skoro dało się już jechać odwołałem odwołanie ;) i wystartowałem. Delikatnie rzecz ujmując szału nie było i taki również wyszedł wynik na mecie.
Dziękuję kolegom którzy przyczynili się do mojego startu bo oprócz komputera jechałem również w pożyczonym kasku i z paroma zmianami w aucie ale o tym może innym razem :)