Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Mimo okresu urlopowego ponad 50 załóg zdecydowało się na wizytę na zapewne ostatniej w tym roku rundzie AB Cup na Bednarach.
W klasie 1 delikatnie rzecz ujmując nie dopisała frekwencja. Niby tylko dwa auta ale dawno tak się nie bawiłem. Zacznę od tego, że oba pojazdy prakrycznie identyczne w kwestii mechaniki. Opony też mieliśmy podobne a konkretnie mało który "cywil" nazwał by je oponami. Ważne, że trzymały się na felgach a z braku deszczu śladowe ilości bieznika i tak nie miały co robić.
Podobnie jak 3 miesiące temu do pokonania była jedna próba przejeżdżana 4x w jedną i 4x w drugą stronę. Do tego przejazdy zapoznawcze, trening - w sumie jak ktoś posiadał zapas paliwa i ogumienia to ponad 50km dało się spokojnie zrobić. 
Walka w klasie 1 była nadspodziewanie zacięta. Różnice między nami wynosiły grubo poniżej sekundy na ponad 4 kilometrowym odcinku. Trafił się nawet wynik 0,044 :) Pomijając przejazd nr 3 w którym obaj mieliśmy przygody ostatecznie udało mi się wygrać o 0,7s.
I wszystko było by pięknie gdyby nie niektórzy "rajdowcy" BMW. Ten sam problem co zawsze czyli wariackie rozgrzewanie opon wśród innych aut. Czy dopiero jak dojdzie do nieszczęścia organizator wyciągnie wnioski ?