Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Jak opisać tą imprezę nie używając inwektyw ? Ciężko będzie ale spróbuję.
Piątek - coś co miało być Superoesem nocnym zamieniło się w wieczorowy mikro kjs. Próba ok 4 km przejechana 3 (słownie trzy) razy i grubo przed ósmą wieczorem wyjazd do domu.
Sobota - próba skrócona do 2,7 (słownie dwa przecinek siedem) km przejechana 4 (słownie cztery) razy. Skończyliśmy jazdy niewiele po 13-tej choć tor zgodnie z ustaleniami miał być cichy od 15-tej (o kłopotach toru Poznań z głośnością wie chyba każdy więc nie będę ich opisywał). Przy ok 60 załogach z dużym zapasem można było zrobić piąty a nawet szósty przejazd. A najbardziej zadziwiające w tym wszystkim jest to, że obie decyzje podjął nie kto inny jak Tomasz Płaczek. Ten sam dzięki któremu Superoes Wigilijny 2013 przeszedł do historii jako jeden z najlepszych oesów w historii tej imprezy. Nie było żadnych problemów z głośnością (sędziowie z pomiarem uwijali się przez całą imprezę) a jeśli wyszła za szybka średnia przejazdu to dwie szykany rozwiązywały ten problem. Zatem o co #@%$%& chodzi ??
Wygląda na to, że jedyną rzeczą pozytywną był rewelacyjny chleb ze smalcem serwowany w ramach posiłku (reszta też niczego sobie). Biorąc pod uwagę wpisowe, zużycie auta, opon i paliwa był to najdroższy smalec jaki w życiu jadłem.
A mój wynik ? Po kolejnej ingerencji w hamulce przyjemna niespodzianka na koniec roku. W klasie 2 gdzie startowało 19 zawodników zająłem w sobotę 6 miejsce !!
Piątek przemilczę bo oprócz testowania opon i nauki hamowania od nowa dostałem nie wiem za co 30s kary.
 
FILM na YT - sobota