Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Po baaaardzo długiej przerwie ... 01.12.2018 Tor Poznań

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

koscian

Jak nie urok to ... Jakieś fatum wisi nad ostatnią imprezą roku. O zeszłorocznym lepiej nie wspominać a SuperOES Wigilijny 2015 był po prostu pechowy. Przynajmniej w połowie.
W piątek 4 przejazdy na bardzo mokrym i śliskim torze co zapowiadało kontynuację dobrej zabawy na sobotę. Tym czasem zawieszenie tylne w moim aucie po zerwaniu halt-pasów bardziej nadawało się na Dakar niż tor o zmianie w prowadzeniu się auta już nie wspomnę. Delikatnie rzecz ujmując mało stabilnie. Prowizorka nie wytrzymała i trzeba będzie się brać za docinanie sprężyn.
A do tego na okrążeniu zapoznawczym jeden z zawodników uszkodził miskę olejową i przez 3/4 odcinka mieliśmy niezłą "łyżwę". Olej zmieszał się z wodą na torze a efekt takiego miksa jest łatwy do przewidzenia. Strażakom usunięcie niespodzianki zajęło by jakieś 3 godziny. Przegłosowany zatem został pomysł rozjechania tej mikstury i przez ponad pół godziny zawodnicy "sprzątali" jeżdżąc po trasie. Coś tam się poprawiło ale czasu i tak wystarczyło na dwa mierzone przejazdy. Lepsze to jak odwołanie imprezy a efektem ubocznym była rekordowa ilość przejechanych kilometrów na SO :)
 
FILM - onboard
 
Foto - AW Teresa Cichacka