Budujemy rajdówkę

budujemyJak zbudować a nie zbankrutować  >>>

Moja rajdówka

zielonyTym razem zielony ... >>>

KJS Winogrady

kjsImpeza ze sporą historią ... >>>

You Tube

ytJak to wygląda od środka ... >>>

Magazyn Rally

rallyNowy kwartalnik rajdowy ... >>>

Dla debiutantów

firstOd czegoś trzeba zacząć ... >>>

Następna impreza

Ze względu na awarię kierowcy ... za jakiś czas :/

Klub Motorowy Winogrady

Szukaj na stronie

W obiektywie

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

szpik

 

rallyperf

adamat

 

bajkabaner

 

stat

Ledwie trzecia odsłona a już dobrze znanego w kraju Rajdu Pleszewskiego. Wzorem poprzednich edycji organizatorzy przygotowali spore show z Maciejem Wisławskim na czele. Poza tym były kartingi, pokaz driftu, wybory miss wrc i sporo zaproszonych gości m.in zawodnicy RMP bracia Bębenkowie, kabareciarz Mariusz Kałamaga czy Andi Mancin.
Część sportowa w porównaniu do zeszłego roku przeszła spore zmiany. Nowe próby dostarczyły sporo emocji zawodnikom i kibicom których tradycyjnie dla Pleszewa nie zabrakło nigdzie.
Ja tym razem nie wystartowałem - auto nadal nie gotowe. W zamian tego zająłem się obliczeniem wyników. Ta z pozoru błaha sprawa zajęła mi ponad 8 godzin. To skutek nie do końca przemyślanego pomysłu z fotocelami które wprowadziły więcej zamieszania niż pożytku. Druga przyczyna to źle dobrane czasy na "dojazdówkach". Gdyby zostały tak jak je rozpisałem była szansa na zakończenie imprezy z niewielkim poślizgiem. A tak całość zakończyła się ponad 4 godziny po zaplanowanym czasie.
Generalnie jednak impreza kolejny raz zebrała pozytywne opinie a niedociągnięcia są nauką przed Rajdem Pleszewskim nr 4.